خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 
ماژول شبکه سیسکو HWIC-1ADSL
Supports ATM Adaptation Layer 5 (AAL5)
Supports up to 23 virtual circuits per HWIC

Supports IP

quality of service (QoS)
Supports Dying Gasp function
Has one RJ-11 ADSL interface

قيمت: ۱۱۸۰۰۰۰۰ تومان   

T19
تلفن تحت شبکه تک لاین

قيمت: ۲۷۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

آی پی فون سیسکو مدل 7841

پشتیبانی از

4 خط

پورت اتصال

10/100/1000 اترنت

نمایشگر

پشت روشن سیاه و سفید
پشتیبانی از کابل EHS

قيمت: ۸۰۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو مدل C3850-NM-2-10G

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

   
   

قيمت: ۳۹۰۰۰۰۰ تومان   

E1200-ME
 

قيمت: ۱۵۵۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 GigE PoE 740W
پورت آپ لینک  4 x 1G SFP
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۷۷۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3850-24T-S
نوع سوئیچ سه لایه
تعداد پورت 24
سرعت پورت 10/100/1000
تعداد پورت فیبر 4
نوع پورت sfp فیبر

قيمت: ۸۵۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید