خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+24TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۷۰۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-LH-SM
Interface (Bus) Type: SFP , mini- GBIC
Cabling Type: Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-LH

Data Link Protocol: Gigabit Ethernet

Max Transfer Distance: 6.2 miles
Data Transfer Rate: 1 Gbps

قيمت: ۴۳۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو C3850-NM-4-1G

نوع مدیا

 ماژول شبکه

آپ لینک

 یک گیگ با تعداد 4 عدد برروی سوئیچ

سری

3850 

ماژول شبکه C3850-NM-4-1G 4 x 1GE
   

قيمت: ۹۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۳۳۵۰۰۰۰ تومان   

آی پی فون سیسکو CP-7861-K9

تعداد خط

16

High Definition

No

Backlit Display

Yes
Color Display No
Touchscreen Display Yes

قيمت: ۰ تومان   

T23G
تلفن تحت شبکه-کارشناسی-سه لاین

قيمت: ۴۱۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو GLC-BXD
 
 
 
 
 

قيمت: ۲۳۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو Module Cisco GLC-LH-SMD
Form Factor SFP
Date Rate 1.25/1.0625Gbps

Wavelength

1310nm
Power Budget 10.5dB/SM or 8.5dB/MM
Max Reach Distance 10km

قيمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید