خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-8TC-L

نوع سوئیچ

 Layer 2 Networking

پورت اترنت

 8 Ethernet 10/100 ports

پورت آپ لینک

 1 dual-purpose uplink

سایر امکانات

 LAN Base image
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO2801

رابط شبکه

  2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

  4slots(2HWIC),2PVDM,2AIM

حافظه FLASH

  64MB CF default

حافظه DRAM

  128MB DRAM default
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۶۰۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750X-24T-L

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 

پورت آپ لینک

 

سایر امکانات

 
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۶۹۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو C3850-NM-4-10G

Device Type

Expansion module

Form Factor

Plug-in module 

Technology

Wired

Protocol GigE, 10 GigE
Transfer Rate 10 Gbps

قيمت: ۵۸۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100 PoE ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو Module Cisco GLC-LH-SMD
Form Factor SFP
Date Rate 1.25/1.0625Gbps

Wavelength

1310nm
Power Budget 10.5dB/SM or 8.5dB/MM
Max Reach Distance 10km

قيمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو مدل PWR-C1-350WAC

InVoltage

 AC

OutPower

 350 W

Weight

 2.6 pounds

 Color  Black
   

قيمت: ۹۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید