خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
سوییچ لینکسیس LGS124P
 

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول سیسکو مدل X2-10GB-SR
نرخ انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 850nm
حداکثر فاصله 300 متر
نوع تکنولوژی wired

قيمت: ۳۵۰۰۰۰۰ تومان   

T19P
تلفن تحت شبکه تک لاین POE

قيمت: ۳۱۲۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو مدل C3KX-NM-10G

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

قيمت: ۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48LPS-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 GigE PoE 370W
پورت آپ لینک  4 x 1G SFP
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۶۷۰۰۰۰۰۰ تومان   

T19
تلفن تحت شبکه تک لاین

قيمت: ۲۷۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه مدل WS-C3850-24XS-S
نوع سوئیچ 24 port
نوع اترنت 10G+SFP فیبری
آپ لینک  1G-10G
سایر امکانات دو پاور و سه فن
Stacking تا ۹ سوئیچ و ۴۸۰Gbps

قيمت: ۳۲۰۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48LPD-L
     
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 GigE PoE 370W
پورت آپ لینک  2 x 10G SFP+
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۸۳۰۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید