خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   2 x 1G SFP
سایر امکانات   LAN Lite
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۴۳۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750X-24T-L

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 

پورت آپ لینک

 

سایر امکانات

 
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۶۹۰۰۰۰۰ تومان   

   
T21P
تلفن تحت شبکه -کارشناسی -دولاین -POE

قيمت: ۳۵۷۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960+48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۳۳۵۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو C2960X-Stack
Form Factor Plug-in module
Compatible 1 x Expansion Slot
Interfaces 2 x stack port
Technology Wired
   

قيمت: ۱۶۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوییچ لینکسیس LGS318P
 

قيمت: ۱۲۰۰۰۰۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید