خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 
سوییچ لینکسیس LGS108P
 

قيمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100 PoE ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو مدل C3850-NM-4-10G

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

   
   

قيمت: ۶۷۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

Interface

SFP , mini-GBIC

Connectivity

Wired 

Cabling Type

Ethernet 1000Base-T

Data Link Gigabit Ethernet
Interfaces x network – Ethernet 1000Base-T  RJ-45

قيمت: ۷۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو مدل C2960X-STACK
 

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

قيمت: ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L
   
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   2960-X 24 GigE 
پورت آپ لینک  2 x 10G SFP+
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۴۸۰۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

AE2500-EE
 

قيمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید