خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-48TD-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   4 10 Gigabit Ethernet SFP+ ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U
Cisco 1000BASE-BX10 Ethernet SFP
Up-to 10km over SMF @ 1Gbps

1310Tx-1490Rx Single Strand BiDirectional (BiDi) SFP Transceiver

0º - 70º Operating Case Temperature
SFF-8724 Digital optical monitoring

قيمت: ۲۳۰۰۰۰۰ تومان   

روتر وایرلس لینک سیس E2500
USB Port Yes
LEDs Powe و Internet, Ethernet
Buttons Reset, Wi-Fi Protected Setup
Operating 10 to 80% Noncondensing
Link Rate 300 Mbps

قيمت: ۲۵۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

کابل رابط سیسکو مدل CAB-CONSOLE-USB
Connector 1 RJ-45 - male
Connector 2 9-pin D-Sub (DB-9)
Length 6 feet
Cable Type Serial cable

قيمت: ۱۵۰۰۰ تومان   

E900-ME
 

قيمت: ۹۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3850-24T-S
نوع سوئیچ سه لایه
تعداد پورت 24
سرعت پورت 10/100/1000
تعداد پورت فیبر 4
نوع پورت sfp فیبر

قيمت: ۸۵۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید