خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

LAPAC1200-UK
 

قيمت: ۶۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو مدل PVDM3-128

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

قيمت: ۳۵۰۰۰۰۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO2921/K9

رابط شبکه

  3 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

  4 EHWIC , 2 DSP , 1 SM slot

حافظه FLASH

  256MB CF default

حافظه DRAM

  512MB DRAM default
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۵۲۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول 4 پورت سیسکو Module Cisco NM-4T
System Requirements Cisco IOS
Data Link Protocol Serial

Data Transfer RateL

8 Mbps
Ports QtyL 4 ports
Device Type Network adapter

قيمت: ۰ تومان   

روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3925/K9

رابط شبکه

  3 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

  4 EHWIC,4 DSP,1 ISM,2 SM slots

حافظه FLASH

  256MB CF default

حافظه DRAM

  1 GB DRAM default
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۲۰۰۰۰۰۰ تومان   

کابل سیسکو CAB-STACK-50CM

Product Line

StackWise

Cable Characteristic

Stacking Cable
Cable Length 50 cm
Device Supported Switch
Conductor Copper

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید