خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
سوییچ لینکسیس LGS326P
Ports g01-g12, g13-g24
Combo Ports on ports g25, g26

CPU Memory DRAM

128 MB
Forwarding Rate 38.69 Mpps
Switching Capacity 52 Gbps

قيمت: ۱۲۵۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
 
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100/1000 POE ports
پورت آپ لینک   4 x 1G SFP
سایر امکانات   LAN base
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۴۲۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3825

رابط شبکه

 2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

 1SFP,2NMEs,4HWICs,2AIM,4PVDM

حافظه FLASH

 64MB CF default

حافظه DRAM

 256MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
روتر شبکه سیسکو مدل CISCO3845

رابط شبکه

 2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

 1SFP,4NMEs,4HWICs,2AIM,4PVDM

حافظه FLASH

 128MB CF default

حافظه DRAM

 512MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول سیسکو مدل X2-10GB-SR
نرخ انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 850nm
حداکثر فاصله 300 متر
نوع تکنولوژی wired

قيمت: ۳۵۰۰۰۰۰ تومان   

روتر شبکه سیسکو مدل CISCO1941/K9

رابط شبکه

 2 Gigabit Ethernet ports

کارتهای توسعه

 2 EHWIC slots, 1 ISM slot

حافظه FLASH

 256MB CF default

حافظه DRAM

 512MB DRAM default
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۲۲۴۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T

Interface

SFP , mini-GBIC

Connectivity

Wired 

Cabling Type

Ethernet 1000Base-T

Data Link Gigabit Ethernet
Interfaces x network – Ethernet 1000Base-T  RJ-45

قيمت: ۷۰۰۰۰۰ تومان   

روتر شبکه سیسکو مدل CISCO2811

رابط شبکه

  2 Fast Ethernet ports

کارتهای توسعه

  4HWICs,2PVDMs,1NME,2AIMS

حافظه FLASH

  128MB CF default

حافظه DRAM

  512MB DRAM default
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۹۰۰۰۰۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید