خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 
T21P
تلفن تحت شبکه -کارشناسی -دولاین -POE

قيمت: ۳۵۷۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو C3850-NM-4-1G

Product Type

Expansion Module

Application/Usage

Data Networking

Slots

4

Slot Type SFP (mini-GBIC)
Compatibility Catalyst 3850

قيمت: ۹۵۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو Cisco SFPlus GLC-SX-MM
Interface (Bus) Type: SFP, mini-GBIC
Connectivity Wired

Cabling

Ethernet 1000Base-SX
Protocol Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate 1 Gbps

قيمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-24PD-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100/1000 PoE+
پورت آپ لینک   2 10 Gigabit Ethernet SFP+ ports
سایر امکانات   PoE + LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
AE2500-EE
 

قيمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو مدل PVDM3-64

سازنده

Cisco

شرح محصول

64-channel packet fax and voice DSP module
پارت نامبر
PVDM3-64
   
   

قيمت: ۲۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک   2 dual-purpose uplinks
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۲۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول سیسکو مدل X2-10GB-SR
نرخ انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 850nm
حداکثر فاصله 300 متر
نوع تکنولوژی wired

قيمت: ۳۵۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید