خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 
آی پی فون سیسکو CP-7861-K9

تعداد خط

16

High Definition

No

Backlit Display

Yes
Color Display No
Touchscreen Display Yes

قيمت: ۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L
نوع سوئیچ  Layer 2 Networking
پورت اترنت  7 Ethernet 10/100 ports
پورت آپ لینک  1 dual-purpose uplink
سایر امکانات  LAN Base image
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
آی پی فون سیسکو CP-7811-K9

صفحه نمایش

بدون نور - 3.28 اینچ - 384*106 پیکسل

پروتکل ارتباطی

SIP

تعداد خط

1
قابلیت کنفرانس تلفنی دارد

قيمت: ۴۸۰۰۰۰۰ تومان   

آی پی فون سیسکو CP-8841-K9

Connectivity

IP/VoIP

Protocol Support

SIP
Line Appearances
5
Switch Ports 2x 10/100/1000 Ethernet
PoE 802.3af/at class 2 compliant

قيمت: ۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو GLC-SX-MMD

نرخ انتقال

1.25 گیگا بیت بر ثانیه

نوع ماژول

SFP 

طول موج

850nm

حداکثر فاصله 500 متر
ارتباطی wired

قيمت: ۴۵۰۰۰۰ تومان   

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3850-48T-S
نوع سوئیچ   Layer3 Networking
پورت اترنت    3850 48 Port Data IP Base
پورت آپ لینک  
سایر امکانات  IP Base 
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۱۵۰۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو EHWIC-4ESG
Management
IEEE 802.1P QoS
IEEE 802.1Q VLAN
SNMPv1, v2, and v3
Telnet, CLI, CiscoWorks LAN Management Solution

قيمت: ۸۴۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید