-فروش تجهیزات شبکه سیسکو با گارانتی اینوو (اس ام سی سابق) 88929080 021
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

ماژول شبکه سیسکو GLC-BX-U
Cisco 1000BASE-BX10 Ethernet SFP
Up-to 10km over SMF @ 1Gbps

1310Tx-1490Rx Single Strand BiDirectional (BiDi) SFP Transceiver

0º - 70º Operating Case Temperature
SFF-8724 Digital optical monitoring

قيمت: ۲۳۰۰۰۰۰ تومان   

WRT1900ACS-ME
 

قيمت: ۸۵۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو مدل VWIC3-2MFT-T1/E1

نوع مدیا

 

سرعت

 

کشور سازنده

 

   
   

قيمت: ۲۷۰۰۰۰۰ تومان   

کابل رابط سیسکو مدل CAB-E1-BNC
طول ۵ m
مشخصات E1 Cable BNC 75ohm/Unbal
کشور سازنده CHINA
   

قيمت: ۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو C2960X-Stack
Form Factor Plug-in module
Compatible 1 x Expansion Slot
Interfaces 2 x stack port
Technology Wired
   

قيمت: ۱۶۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750G-24TS-S1U

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 24 Ethernet 10/100/1000 ports

پورت آپ لینک

 4 SFP-based Gigabit Ethernet ports

سایر امکانات

 IP Base software feature set (IPB)
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۶۳۰۰۰۰۰ تومان   

   
مودم لینک سیس- xac1200

قيمت: ۴۲۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   24 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   2 One Gigabit Ethernet SFP ports
سایر امکانات   LAN Lite software
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید