-فروش تجهیزات شبکه سیسکو با گارانتی اینوو (اس ام سی سابق) 88929080 021
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۳۰
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

سوییچ لینکسیس LGS108P
 

قيمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-48LPS-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 PoE+
پورت آپ لینک   4 One Gigabit Ethernet SFP ports
سایر امکانات   PoE + LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR
انتقال اطلاعات 10 گیگابیت بر ثانیه
نوع ماژول X2
طول موج 1310nm
حداکثر فاصله 10 کیلومتر
نوع کانکتور Duplex SC

قيمت: ۴۷۵۰۰۰۰ تومان   

ماژول سیسکو Cisco SFPlus GLC-SX-MM
Interface (Bus) Type: SFP, mini-GBIC
Connectivity Wired

Cabling

Ethernet 1000Base-SX
Protocol Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate 1 Gbps

قيمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960S-48FPD-L
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 PoE+
پورت آپ لینک   2 1 Gigabit Ethernet SFP+ ports
سایر امکانات   LAN Base image
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۰ تومان   

   
کابل سیسکو STACK-T1-50CM

Length

50 cm

Weight

353 gr
Color Black
Compatibility Catalyst 3850 Series Switch
   

قيمت: ۳۸۰۰۰۰۰ تومان   

ماژول شبکه سیسکو C3850-NM-4-1G

Product Type

Expansion Module

Application/Usage

Data Networking

Slots

4

Slot Type SFP (mini-GBIC)
Compatibility Catalyst 3850

قيمت: ۹۵۰۰۰۰۰ تومان   

AE1200-EE
 

قيمت: ۹۰۰۰۰ تومان   

   
 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید