-ارائه دهنده تجهیزات سیسکو
خانه  |  آلبوم عکس  |  راهنمای خرید  |  تبلیغات  |  دانلود  |  درباره ما  |  تماس با ما  |  درخواست همکاری  | 

تعداد دسته ها : ۴۸
تعداد محصولات :
۴۲۹
 

مرکز فروش تجهیزات شبکه سیسکو

 


88929080

ماژول سیسکو Cisco SFPlus GLC-SX-MM
Interface (Bus) Type: SFP, mini-GBIC
Connectivity Wired

Cabling

Ethernet 1000Base-SX
Protocol Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate 1 Gbps

قيمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان   

فایروال شبکه سیسکو مدل ASA5540

Cisco Firewall

Up to 650 Mbps

Maximum

Up to 500 Mbps

IPsec VPN 

5000

Connections 400,000
 Connections  25,000

قيمت: ۰ تومان   

LAPAC1200-UK
 

قيمت: ۶۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco WS-G5484
مدل Cisco 1000BASE-SX GBIC
Uplink Ports multimode fiber -MMF
ports up to 1815 feet -550 m
Wavelength 850nm Wavelength
Condition Used, tested, working warranty

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوییچ لینکسیس LGS124P
 

قيمت: ۱۰۰۰۰۰۰ تومان   

   
سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL
نوع سوئیچ   Layer 2 Networking
پورت اترنت   48 Ethernet 10/100/1000 ports
پورت آپ لینک   2 x 1G SFP
سایر امکانات   LAN Lite
کشور سازنده   CHINA

قيمت: ۴۳۰۰۰۰۰۰ تومان   

سوئیچ شبکه سیسکو مدل WS-C3750V2-24PS-S

نوع سوئیچ

 Layer 3 Networking

پورت اترنت

 24 Ethernet 10/100 PoE ports

پورت آپ لینک

 2 SFP-based Gigabit Ethernet ports

سایر امکانات

 IP Base software feature set
کشور سازنده  CHINA

قيمت: ۵۸۰۰۰۰۰ تومان   

   
ماژول شبکه سیسکو C2960X-Stack
Form Factor Plug-in module
Compatible 1 x Expansion Slot
Interfaces 2 x stack port
Technology Wired
   

قيمت: ۱۶۵۰۰۰۰۰ تومان   

 



کانال تلگرام شرکت:

innovo1@


جهت اطلاع از موجودی شرکت و
همچنین اطلاعیه های شرکت و
جوایز ارزنده به کانال تلگرام ما
بپیوندید